Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Filip Goszler

= v programu od: 9. 3. 2020

= oslovených studentů: 359

= absolvovaných seminářů: 8

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Tajemství je podle mě primárně v tom cítit se úspěšný. Často jsem měl dříve posuzovat svůj úspěch podle hodnocení ostatních. A jestli jsem někomu nebo něčemu vděčný za to, co jsem doposud dokázal, tak je to hlavně mé manželce, v druhé řadě pak tomu, že jsem se naučil jít za tím, co mě vnitřně pohání, motivuje. Výsledek pak dojde sám, ať už se jedná o peníze nebo jinou formu odměny.

Vaše manažerské zásady?

Snažím se primárně stavět na silných stránkách mého týmu a mě samotného. Další silnou zásadou je pro mě rozhodně úsměv a slušné jednání v jakékoliv situaci. Poslední zásadou nebo spíš poznáním je pro mě to, že jedinou jistotou v podnikání je změna 🙂

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Pokud budu moct alespoň jednoho člověka přivést k tomu, že podnikání (myslím tím jakoukoliv činnost, kdy se aktivně zajímám o svůj volný čas, svět kolem sebe a nebojím se tvořit), tak budu spokojený.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Využijte svůj čas k učení se nových věcí. Zapojte se do nějaké komunity, která vám umožní růst, zkoušet nové věci. A pokud nestihnete Forbes 30 pod 30, svět se nezboří, důležité je, abyste se cítili šťastní.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

AMSP ČR,

5. 5. 2022 14:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Rehana Ježková
2. řečník: Filip Goszler

Osobní zkušenost.

« První 1 2 3 4 8 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků