Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Heinrich Homola

= v programu od: 3. 2. 2020

= oslovených studentů: 1 209

= absolvovaných seminářů: 29

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Umím to docela dobře s lidmi. Naučil jsem se opravdu naslouchat, být přítomen, a být autentický. Jenom když lidi cítí, že to člověk s nimi myslí opravdu vážně, má šanci získat jejich důvěru. A bez důvěry není žádný úspěch, alespoň ne dlouhodobý.

Vaše manažerské zásady?

Neprodávat něco, čemu sám nevěřím. Neplatí to jen pro produkty nebo služby, ale pro sebe. U svých lidi netoleruji lhaní nebo neupřímnost. Ale možná nejdůležitější je, při rozhodování nikdy nejít proti vlastnímu instinktu, proti vlastnímu břichu.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Program je o podnikavosti. S nepodnikavými lidmi mě život nebaví. S nepodnikavými lidmi se nedá budovat společnost, ve které žijeme a kde chceme, aby naše děti žili.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Nejde jen o poznání sám sebe, co člověka baví a v čem je dobrý. Toto se totiž během života klidně může změnit, i několikrát. Říká se tomu vývoj. Věřím, že náš vývoj by jsme měli řídit samy, a nenechat jen na osudu, kam se budeme pasivně vyvíjet. Věřím, že vždycky, opravdu vždycky máme možnost volby. Vždycky existuje aspoň ještě jedna alternativa.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online - více škol,

11. 5. 2020 10:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Michael Rada
2. řečník: Heinrich Homola

Celá přednáška byla zajímavá. Jsem rád, že jsem se jí mohl zúčastnit.
Řečník č. 1 = pan Homola.
I z neúspěchu se lze poučit.
Skvělá byla přednáška od Michaela Rady. Zmínil zde mnoho relevantních informací, které jsou dle mého názoru důležité znát a pracovat s nimi.
Zaujalo mě, kolik se toho dá dokázat a zvládnout za život. Bylo zajímavé se dozvědět, že třeba za 10 let budeme dělat něco, co zatím není vynalezeno. Udělám vše pro to, abych dělala v životě to, co mě baví a naplňuje.
Různé pohledy na způsob podnikání.
Zaujala nás určitě ta zkušenost, kterou oba dva pánové mají.
Zaujal mě kariérní postup pana Homoly, a dozvěděl jsem se nové věci o průmyslové upcyklace. K tomu feedforwardu mám asi jen to, že je lepší mluvit víc o zkušenostech než o všeobecných záležitostech.
Dobrý den,
celá videopřednáška mě velmi zaujala v mnoha ohledech. Slyšet to takhle od lidí, kteří se v tomto kruhu podnikání pohybují a krásně přednesli spousty zajímavých zkušeností. Sama jsem nikdy o budoucnosti s podnikáním nepřemýšlela, však po téhle zkušenosti se mi v hlavě začíná vyvíjet nový pohled na všechno. Komentář toho, že máme dělat všechno v podnikání a i v životě s láskou, se ke mně dostal asi nejvíce. Příště bych moc ráda slyšela kupříkladu různé „red flags“, na které by se takový začínající podnikatel měl zaměřit. Je to už hodně detailní, ale zkušenost v tomto ohledu bych také moc ráda uvítala. Ještě jednou děkuji. 🙂
Doslova všechno, „žral“ jsem to jak nějaký trhák v kině. Bylo to skvělý! Nemám co vytknout. Určitě využiji kontakt. Děkuji moc!
Životní příběhy podnikatelů.
Osobní příběhy a příhody obou řečníků.

« První 1 25 26 27

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků