Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Heinrich Homola

= v programu od: 3. 2. 2020

= oslovených studentů: 1 209

= absolvovaných seminářů: 29

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Umím to docela dobře s lidmi. Naučil jsem se opravdu naslouchat, být přítomen, a být autentický. Jenom když lidi cítí, že to člověk s nimi myslí opravdu vážně, má šanci získat jejich důvěru. A bez důvěry není žádný úspěch, alespoň ne dlouhodobý.

Vaše manažerské zásady?

Neprodávat něco, čemu sám nevěřím. Neplatí to jen pro produkty nebo služby, ale pro sebe. U svých lidi netoleruji lhaní nebo neupřímnost. Ale možná nejdůležitější je, při rozhodování nikdy nejít proti vlastnímu instinktu, proti vlastnímu břichu.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Program je o podnikavosti. S nepodnikavými lidmi mě život nebaví. S nepodnikavými lidmi se nedá budovat společnost, ve které žijeme a kde chceme, aby naše děti žili.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Nejde jen o poznání sám sebe, co člověka baví a v čem je dobrý. Toto se totiž během života klidně může změnit, i několikrát. Říká se tomu vývoj. Věřím, že náš vývoj by jsme měli řídit samy, a nenechat jen na osudu, kam se budeme pasivně vyvíjet. Věřím, že vždycky, opravdu vždycky máme možnost volby. Vždycky existuje aspoň ještě jedna alternativa.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Masarykova obchodní akademie, Pražská 1222, Rakovník

22. 3. 2022 13:30
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Michaela Karásková
2. řečník: Heinrich Homola

Rady, které nám přednášející předali a jejich životní příběhy.
Zaujaly mne osobní příběhy a zkušenosti a některé rady do života.
Celé povídání mi přišlo zajímavé.
Pohodový rozhovor, praxe ze života. Důraz na seberozvoj. Zatím nejlepší seminář, na které jsem byla. Tolik témat, ze kterých jsem měla husí kůži a dokázala udržet pozornost.
Dozvěděla jsem se základní věci do budoucna, jak k podnikání, tak i do života, které jednou určitě využiji.
Když mám na Ferrari, mám na všechno.
Čím vším si musí člověk projít než dosáhne toho, co chce.
Jak to vše probíhá.
Osobní zkušenosti pro mě byly nejzajímavější.
Kreativita.
Bavila mě forma prezentace.
Celkově mě beseda velmi zaujala, přednáška byla opravdu zajímavá a zábavná, bylo to úžasné zpestření, rozhodně jsem si nyní více jistá ve svých cílech a s budoucností, kterou bohužel nemám úplně přesně promyšlenou, ale něco už pomalu, ale jistě vidím. Bohužel všechny mé připravené otázky byly v průběhu zodpovězeny, a tak jsem nemohla na konci přispět. Děkuji za to, bylo to skvělé, věřím, že se ještě někdy v podnikání uvidíme. ^_^
Vlastní příběhy.
Zaujalo mě vlastně vše. Vyslechnout si osobní zkušenosti takto úspěšných lidí má pro mne nevyčíslitelnou hodnotu. Spousta informací, které nám řečníci sdělili, mi pomohlo si v hlavě lépe uspořádat, jak přistoupit k podnikání, což pro mě, jako pro člověka, který chce jednoho dne vybudovat vlastní byznys a být pánem svého času, má obrovský přínos. Celá beseda byla velice inspirativní a hodnotím tento strávený čas jako skvělou investici do sebe samotného.
Všechno.
Že je důležité si projít tím nejhorším, abychom se dostali nahoru.

« První 1 2 3 4 5 6 27 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků