Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Jan Pánek

= v programu od: 22. 8. 2022

= oslovených studentů: 220

= absolvovaných seminářů: 7

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Úspěch asi nikdy nedělá jedna věc, spíš je to kombinace různých faktorů. Pro mě je velmi důležité, nabídnout na trhu unikátní produkt s přidanou hodnotou, za kterou je zákazník ochoten zaplatit. V každodenním pracovním životě pak sázím na poctivou práci, vytrvalost, trochu té tvrdohlavosti, neutuchající touhu inovovat a v neposlední řadě na spolehlivý tým skvělých lidí. Právě lidé totiž vytvářejí zdravou kulturu uvnitř firmy i navenek. Taková firma pak umí poskytnout skvělý zákaznický servis, díky kterému se zákazníci rádi vracejí.

Vaše manažerské zásady?

Profesionalita, férovost, odpovědnost k okolí, sdílení know how, inovace – pouštět se do nových věcí, nechat prostor pro nápady a realizaci ostatním členům týmu, otevřená a přátelská firemní kultura. A touha a vůle se neustále zlepšovat.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Chtěl bych inspirovat mladou generaci, dát pozitivní příklad a ukázat, že podnikání je sice dřina, ale zároveň zábava. Je to možnost seberealizace a budování něčeho, co dává smysl.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Určitě je dobré začít sbírat zkušenosti např. pomocí brigád, vyzkoušet si více druhů prací, umět minimálně jeden cizí jazyk, cestovat a strávit i delší čas v zahraničí. Tyto zkušenosti vám změní pohled na svět. Neméně důležité je vybírat si, s kým chci trávit čas a být obklopen inspirujícími lidmi. Je potřeba sledovat dění kolem sebe a neustále se učit novým věcem.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Obchodní akademie Dr. Edvarda Beneše, Slaný, Smetanovo nám. 1200, Slaný

14. 11. 2022 11:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Michaela Karásková
2. řečník: Jan Pánek

Zaujala mě celá prezentace/přednáška, líbilo se mi vidět podnikatelský život z osobního pohledu
zajimave informace o podnikatelich

« První 1 4 5 6 7 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků