Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Martin Klazar

= v programu od: 4. 11. 2019

= oslovených studentů: 383

= absolvovaných seminářů: 10

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Nadšení a vytrvalost.

Vaše manažerské zásady?

V chybách hledám příležitost ke zlepšení. Poctivost a týmová spolupráce.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

V mladých lidech je budoucnost nás všech.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Víru v sebe, vytrvalost, pokoru a celé to umocnit poctivou prací.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Masarykova obchodní akademie, 17. listopadu 220, Jičín

21. 10. 2019 14:10
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Martin Klazar
2. řečník: Martin Klazar

Seminář se mi velice líbil. Oba „řečníci“ mluvili opravdu ze svých zkušeností, nebáli se přiznat jakékoliv porážky, překážky i osobní pády. Určitě by se mělo na školách pořádat více takových akcí.
Zajímavý nápad, relativně energické zpracování. Mohli věnovat větší pozornost svým vlastním příběhům (fotky, prezentace), často řeč sklouzávala k motivační řeči, měl jsem pár otázek, ale na ty v průběhu programu vůbec nezbyl čas.
Dobrý den, na semináři se mi nejvíc líbilo, že přednášející říkali příběhy ze života, jejich cestu k podnikání a jak se vypořádat s budoucími problémy. Dozvěděla jsem se, že většinou lidé podnikají mimo svůj obor, i když o tom neví. Panu Romanu Polákovi nebylo moc rozumět, ale určitě si oba zaslouží uznání. Doporučuji říkat více příběhů ze života, více to naučí.
Bylo to velmi poučné, řekli jste nám co jste zažili, jaké byli vaše úspěchy a neúspěchy. Myslím, že jste nás povzbudili a možná dali i motivaci začít podnikat.
Mě osobně zaujalo jak na jejich úspěch či neúspěch reagovala jejich rodina. Jakým způsobem se dokázali odrazit se ode dna a nevzdat se a stále se vracet k podnikání. Ale díky jejich pádu se ponaučili do příště. Je zajímavé, kde nebo spíše kam se dále dostali.
Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí např., že se lépe podniká v zahraničí (Estonsko, VB) a také, že nutně nepotřebuji vzdělání, stačí se snažit. Zaujalo mě, že vždycky v podnikání nejsou jen pády, ale dá se z ničeho udělat něco velkého.
Zaujalo mě, jakým způsobem se dá dostat k podnikání. Také mě zaujaly vaše životní příběhy.
Přišlo mi to zajímavé a místy vtipné. Co jediné snad můžu vytknout je snad to, že nebylo pořádně rozumět panu Polákovi. Líbilo se mi jak vyprávěli o svých zkušenostech. Celá přednáška mě docela bavila.
Roman Polák mohl prezentovat lépe a mluvit jasněji k věci. M. K. a R. P. mohli uvádět přímo určité případy a nemluvit jen obecně a stručně.
Přednáška se mi líbila, bylo to velmi zajímavé.
Líbila se mi přátelská atmosféra, potom jsem se nestyděla komunikovat.
Seminář byl zajímavý a zaujal mě. Především životní příběhy těchto dvou podnikatelů.
Zaujala mě jejich minulost a jak se dostali k podnikání. Teď více přemýšlím, že bych také po studiu začala podnikat.
Seminář byl velmi poučný a užitečný k podnikání. Dozvěděla jsem se informace k podnikání, které si myslím, že jsou velmi užitečné k životu mezi podnikateli.
Příběhy podnikatelů byly zajímavé a vcelku motivující.
Seminář se mi líbil. Před ním jsem o podnikání nepřemýšlela, ale po zajímavých příbězích a popsání jak podnikání chodí a jaké jsou výhody, jsem změnila názor k lepšímu.
Líbilo se mi jak jste vyprávěli příběhy ze života.
Zaujaly mě vaše životní příběhy. Čekala jsem, že mě to nebude bavit, ale bavilo.
Seminář se mi velmi líbil. Bylo to srozumitelné a vtipně podáno. Díky tomu si možná začnu více věřit a půjdu si za svým. Obecně mě ekonomika a účetnictví nebaví, ale díky Vám nad podnikáním začnu přemýšlet.
Zajímavé zkušenosti, bavilo mě jak se s námi o ně oba podělili a byli otevřeni otázkám. Druhý řečník lehce horší přednes.
Zajímavé příběhy a poznatky ze života. Líbilo se mi, že vše zodpověděli a komunikovali s námi o všem, co nás zajímalo.
Seminář se mi velice líbil, plno věcem jsem díky tomu porozuměla a líbilo se mi, že to bylo podané i vtipně a ne, že by to byla vyloženě přednáška, kde byste nám dvě hodiny něco vysvětlovali a my z toho stejně nic nepochopili. Líbilo se mi, že jsme se Vás mohli i na něco zeptat a tak. 🙂
Jsem ráda, že k nám byli upřímní a řekli nám svůj příběh. Zaujalo mě, že není k podnikání potřeba miliony, ale stačí mít vůli. Děkuji.
Líbilo se mi, jak byli k nám upřímní, mluvili o tom, jak to doopravdy chodí v praxi a běžném životě.
Seminář byl velice zajímavý a naplněný informacemi. Byl velice poučný a proto ho hodnotím velmi kladně. Dozvěděl jsem se toho spousty nového od každého ze speakerů. Díky tomuto semináři se mi změnil pohled na podnikání.
Byl zábavný, vtipný a poučný. Bohužel mě zaujal pouze první řečník. 🙁
První řečník byl více zábavný a druhému občas nebylo rozumět.

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků