Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Michael Rada

= v programu od: 1. 10. 2015

= oslovených studentů: 2 139

= absolvovaných seminářů: 44

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Jsem běžec na dlouhé tratě, Blázen, Básník a Bojovník. Neexistující pro mne neznamená Nemožný.

Vaše manažerské zásady?

Věnuji se činnostem, v nichž jsem silný, a neustále se vzdělávám a sdílím. Core Task Management namísto Multitaskingu. Outsourcovat ostatní k odborníkům.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Šíření informací a znalostí je pro mne jedním z nejsilnějších nástrojů rozvoje. Teorie není praxe. Mým cílem je ukázat praxi a s ní současně uvést na pravou míru šířené nepravdy, které brání vzniku světa bez odpadu.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Ten, kdo chce uspět, musí být ochoten udělat více než druzí. Chyby jsou nástrojem, ne tím co budou skrývat, ale učit se z nich. Nestanovte si cíl ekonomický, ale fyzický, hmatatelný.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online - více škol,

11. 5. 2020 10:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Michael Rada
2. řečník: Heinrich Homola

Celá přednáška byla zajímavá. Jsem rád, že jsem se jí mohl zúčastnit.
Řečník č. 1 = pan Homola.
I z neúspěchu se lze poučit.
Skvělá byla přednáška od Michaela Rady. Zmínil zde mnoho relevantních informací, které jsou dle mého názoru důležité znát a pracovat s nimi.
Zaujalo mě, kolik se toho dá dokázat a zvládnout za život. Bylo zajímavé se dozvědět, že třeba za 10 let budeme dělat něco, co zatím není vynalezeno. Udělám vše pro to, abych dělala v životě to, co mě baví a naplňuje.
Různé pohledy na způsob podnikání.
Zaujala nás určitě ta zkušenost, kterou oba dva pánové mají.
Zaujal mě kariérní postup pana Homoly, a dozvěděl jsem se nové věci o průmyslové upcyklace. K tomu feedforwardu mám asi jen to, že je lepší mluvit víc o zkušenostech než o všeobecných záležitostech.
Dobrý den,
celá videopřednáška mě velmi zaujala v mnoha ohledech. Slyšet to takhle od lidí, kteří se v tomto kruhu podnikání pohybují a krásně přednesli spousty zajímavých zkušeností. Sama jsem nikdy o budoucnosti s podnikáním nepřemýšlela, však po téhle zkušenosti se mi v hlavě začíná vyvíjet nový pohled na všechno. Komentář toho, že máme dělat všechno v podnikání a i v životě s láskou, se ke mně dostal asi nejvíce. Příště bych moc ráda slyšela kupříkladu různé „red flags“, na které by se takový začínající podnikatel měl zaměřit. Je to už hodně detailní, ale zkušenost v tomto ohledu bych také moc ráda uvítala. Ještě jednou děkuji. 🙂
Doslova všechno, „žral“ jsem to jak nějaký trhák v kině. Bylo to skvělý! Nemám co vytknout. Určitě využiji kontakt. Děkuji moc!
Životní příběhy podnikatelů.
Osobní příběhy a příhody obou řečníků.

« První 1 12 13 14 15 16 17 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků