Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Michal Beránek

= v programu od: 26. 2. 2019

= oslovených studentů: 443

= absolvovaných seminářů: 10

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

A co je vlastně úspěch..:-)? Pro mě (v pracovní oblasti) dělat smysluplnou a užitečnou práci, která mě baví naplňuje a jde mi od ruky. A „tajemstvím“ pro mě bylo si to uvědomit a hledat to. Co je vlastně můj opravdový, autentický talent, co mě opravdu baví a naplňuje, co bych měl a mohl dát světu, aby bylo skvělým místem pro život. Aktuálně si myslím, že tím tajemstvím je odvaha žít sebe bez snahy oslnit a zalíbit se okolí.

Vaše manažerské zásady?

Mým hlavním úkolem jako leadera je dát do služby týmu celé své srdce a zároveň získat srdce ostatních členů týmu pro společnou práci. Vytvářet pro tým takové prostředí, ve kterém můžeme všichni co nejvíce naplnit svůj potenciál.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Chci pomoci tomu, aby mladí nežili v přesvědčeních, v kterých jsem vyrůstal já. Aby dokázali v práci hledat vášeň, radost a zábavu. Aby se nebáli hledat, zkoušet a dělat to, co se jiným zdá divné a jiné, i když je to baví a naplňuje.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Hlavně, aby nehledali za úspěchem peníze a slávu. Aby si správně nastavili očekávání od sebe samých a od svého „úspěchu“. Aby zkoušeli a hledali takovou práci a takové firmy, kde jim bude fakt dobře, kde budou cítit, že dělají užitečné věci, které je baví a dělají je s lidmi, s kterými je jim dobře.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Střední škola a vyšší škola umělecká a řemeslná, Na Výsluní 150/6, Praha 10 - Strašnice

14. 2. 2022 14:30
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Michal Beránek
2. řečník: Ladislav Eberl

Vše.
Životní zkušenosti obou přednášejících, rady a typy, informace.

1 2 3 5 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků