Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Tomáš Formánek

= v programu od: 1. 11. 2013

= oslovených studentů: 2 300

= absolvovaných seminářů: 44

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Být tvořivý, koukat kolem sebe a hlavně dopředu, hrát si, umět zabrat a vydržet.

Vaše manažerské zásady?

Neexistuje problém, jen příležitost. Ve všem tak můžete najít novou cestu. Spojit něco, co bylo doposud rozdělené.
Být kreativní v myšlení. Poslouchat lidi ve firmě i mimo firmu. Nechat se inspirovat zdánlivými maličkostmi.
Udělat si ze sebe občas srandu.
Užít si ten pocit, když budujete něco nového.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Nad nabídkou zapojit se do programu jsem nemusel přemýšlet, bylo mi to ihned jasné. Mít možnost inspirovat mladé, nadějné a talentované? To chce přeci každý podnikatel.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Naučit se věřit tomu hlasu uvnitř sebe a přestat si lámat hlavu s tím když kolem sebe slyším, že to nepůjde. Aktivně hledat příležitosti. Mít blok a do toho bloku si všechno zapisovat a kreslit. Nápady mají užasnou vlastnost nechat se zapomenout. A o těch nápadech diskutujte s vašimi blízkými.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Masarykova obchodní akademie, Pražská 1222, Rakovník

12. 2. 2020 10:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Tomáš Formánek
2. řečník: Tomáš Formánek

Jak krásnou formou inspirujete lidi, jak poté podnikatelské straně, tak i po rozvoji sama sebe jako jedince.
Seminář se mi líbil. Já úplně nejsem člověk, který by někdy nad podnikáním přemýšlel, kvůli všem těm rizikům, které v tom jsou. Ale po dnešní přednášce vím, že to k tomu patří a pokud člověk chce, tak se dokáže zvednout.
Zaujalo mě, jak dokáže malý sen, jeden nápad odstartovat něco velkého, něco co ostatním pomůže, něco co dokáže změnit svět. Líbí se mi, že někdo jde za svým cílem, pro mě je osobně důležité jít si za tím. A to, že Vám se to povedlo dává naději ostatním, že oni to mohou dokázat také.
Určitě mě zaujalo, že celý seminář vedl sám osobně Tomáš Formánek a vyprávěl nám o svých životních zkušenostech a projevil i své názory na dané otázky. Seminář byl ještě zajímavý tím, že nám ukázal, že nám rozumí, že nám věří a podporuje nás. Skvělé bylo i to, že se k nám nechoval jako k dětem a dovolil nám tykání. Novou věc jsem se úplně nedozvěděla, ale oslovilo mě zemědělství, o kterém byla řeč, protože sama se o to zajímám a udělalo mi radost, že řeší i takové „problémy“.
Že podnikat může skoro každý a stačí mu jenom nápad a hlavně trpělivost. Z této přednášky jsem si vzala hodně, protože táta podniká a v budoucnu bych chtěla podnikat také. Hlavně se věnovat věcem, které nás aspoň trochu posunou dál.
Zaujal mě příběh a názor řečníka. Vzala jsem si z toho něco pro sebe a to je důležité. Sledovala jsem i způsob přednesu a řeč těla, kdy jsem se přiučila, jak zaujmout dav. Obdivuji nápad přednášet mladým lidem a inspirovat je.
Seminář byl zajímavý a velmi inspirující.
Seminář se mi líbil a zaujal mě. Líbí se mi, že je to ze života, pravdivé.
Líbilo se mi, že řečník ví o čem mluví.
Bylo zajímavé, vidět úspěchy i pády podnikatele z ČR.
Řečník je sympatický a mluvil tak, že jsem mu dobře rozuměla.
Na semináři se mi líbila interakce přednášejícího se studenty, líbil se mi styl přednášení. Dozvěděla jsem se, jaké problémy nás mohou potkat na naší cestě za úspěšným podnikáním.
Zaujalo mě to, že nám bylo řečeno, že prakticky cokoliv o co se zajímáme nebo to, co nás naplňuje, můžeme převést v to, co můžeme předat někomu dalšímu, pracovat sám na sobě. Vlastní osobní rozvoj by měl být prioritou, kterou můžeme i předat někomu dalšímu. Dal mi brouka do hlavy, abych přemýšlela o tom, co mě doopravdy naplňuje, co bych chtěla do budoucna dělat. Nikdo nás nesmí nutit k něčemu, co nechceme.
Zaujal mě zejména příběh vtisknutý do přednášky. Nového jsem se, ale nenaučil nic, jelikož rád čtu knihy zaměřené na seberozvoj.
Líbilo se mi, že to bylo vyprávění z jeho minulosti a povídání o tom, jak se k tomu dostal. Spousta dobrých rad do budoucna. Líbil se mi přátelský přístup.
Řečník měl zajímavý přístup, byl sympatický a velmi dobře to tu přednesl. Hodně mě to zaujalo. Vážně zajímavá přednáška. Moc se mi to líbilo a doporučuji.
Zaujalo mě celé vyprávění a forma semináře. Také, že je vidět, že Vás to baví a že svoje zkušenosti předáváte ostatním lidem a tím je i inspirujete.
Bylo to fajn, líbily se mi názory na různé věci. Je vidět, že řečník má opravdu přehled o tom, co se děje ve světě.
Celý seminář se mi velmi líbil a vzhledem k tomu, že mě nikdy podnikání „netáhlo“, upřímně mě to minimálně hodně motivovalo. Hodně mě zaujalo, že se seminář netýkal pouze a jenom podnikání jako funkce samotné – byla řečena spousta motivačních slov a i kdybych se při pozdější volbě nerozhodla pro podnikání, odnesla jsem si spoustu nových pohledů, myšlenek a názorů. A upřímně, to je jedna z věcí, co jsem potřebovala nejvíc – „nakoupnout“ dopředu a vykašlat se na názory ostatních.
Zaujal mě životní příběh řečníka. Převoz potravin a jiných produktů z cizích zemí mi přijde velice zbytečný, do této chvíle jsem si neuvědomila jak velké vzdálenosti musí produkty překonat než dorazí ke spotřebitelům.
Zaujal mě zajímavý výklad a že se třeba i brigáda bere jako podnikání.
Seminář byl velmi inspirativní, řečník byl sympatický a dal nám spoustu dobrých rad.
Seminář se mi líbil, dozvěděl jsem se o nových způsobech motivace.
Seminář se mi líbil. Téma bylo velmi zajímavé. Díky tomu jsem dostala spoustu nových myšlenek o podnikání.
Seminář byl velice přínosný. Začala jsem uvažovat nad tím, co bych chtěla v budoucnu dělat.
Stanovit si určité cíle.
Rozhodně bylo zajímavé, dozvědět se o podnikání z pohledu podnikatele než od učitelů.
Seminář byl super. Dozvěděla jsem se to, že podnikat může každý v čemkoliv, ale hlavně to nesmíme vzdát.
Seminář se mi líbil, protože v budoucnosti chci podnikat a bylo to pro mě moc motivační.
Seminář se mi moc líbil. Zaujalo mě, že i když mohou být začátky těžké a člověk už to chce vzdát – tak musí pokračovat. Nesmí se bát neúspěchu, protože to je právě to, co nás posouvá dál. Většina dnešních úspěšných firem začala z minima. Je také důležité, jakými lidmi se obklopíme. Jaký bude náš tým, naše společné cíle. A hlavně je důležité dělat to, co nás baví. Posouvat se a plnit si své cíle.
Seminář mi přišel velice zajímavý a poučný z hlediska podnikání.
Líbil se mi kamarádský přístup řečníka.
Zaujal mě příběh řečníka, byl reálný a takový jaký umí psát jen život.
Seminář mě motivoval a bavil. Bylo to zajímavé a inspirativní.
Seminář mě hrozně zaujal, já v rodině od malička měla podnikatele nejdřív to byl táta a teďka oba bratři (podnikají v zednictví). O podnikání jsem přemýšlela a rozhodně, když to půjde, tak to chci uskutečnit.
Líbil se mi styl pojetí celé přednášky -> řečník vyprávěl o svém životě a také o tom, jak byl úspěšný a neúspěšný ve svém podnikání.
Tento seminář byl pro mě obrovskou dávkou motivace. I přesto, že podnikání není věc, kterou bych chtěla v životě dělat, příběh Tomáše mě zaujal a obdivuji jeho odvahu a motivaci se posouvat.
Seminář se mi celkově líbil. Zaujalo mě hlavně nadchnutí pro podnikání nebo pro výzvu změnit něco okolo nás, nebát se zkusit něco nového. Celkově byla přednáška dost inspirující.
Že bych měla svůj čas věnovat věcem, které mě posunou.

« První 1 7 8 9 10 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků