Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Tomáš Hülle

= v programu od: 16. 4. 2018

= oslovených studentů: 1 334

= absolvovaných seminářů: 21

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Nejvíce asi v tvrdé práci a štěstí na správná rozhodnutí. Snažím se pravidelně sledovat světové trendy a tvořit vždy produkt, který je unikátní a nejlepší na trhu. V dnešní době si spousta zejména mladých podnikatelů myslí, že úspěch za nimi přijde bez tvrdé práce. Dají se najít zkratky, ale bez minimálně několika let tvrdé práce a vášně pro produkt to stejně nikdy nejde.

Vaše manažerské zásady?

Osobně spoléhám na autenticitu a spolehlivost. Nikdy se nesnažím být někým, kým nejsem a spousta mých obchodních partnerů tak oceňuje, že mi může důvěřovat. Spolehlivost potom není jen o tom, že dodáte na čas, ale zejména v tom, že dodáte slíbené. V podnikání je zásadní předvídatelnost a možnost se tak spolehnout na dané slovo. Když jej v minulosti někdo vůči mně porušil, tak jsem s touto osobou už nikdy znovu spolupracovat nezačal.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Podnikání mi dalo obrovskou svobodu a sebenaplnění. Miluji budování něčeho z ničeho a rád bych tento pocit umožnil prožít co nejvíce lidem. Se současnou politickou reprezentací v České republice je však podnikání stále obtížnější a obtížnější. Bez předání zkušeností a inspirace podle mne prakticky nemožné. Rád bych tak studentům předal to málo, co jsem se s postupem času na globálním kolbišti naučil.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Následovat své srdce a vždy jej doplnit zdravým rozumem. Úspěch Vám nikdy nedodají knihy či mentorové, je třeba do toho jít po hlavě a se zápalem. Současně ale neztratit hlavu 🙂 Úspěšně podnikat je nejzáslužnější činnost ze všech, protože následně umožňujete plnit sny i vašim klientům a zaměstnancům. Toto je třeba si vždy pamatovat, když se vytratí úvodní motivace.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

Online - více škol,

12. 5. 2020 10:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Tomáš Hülle
2. řečník: Petr Stinka

Jak můžeme využit věci, které by jsme normálně vyhodily. A jak to vypadá když podnikáme. Začátky nemusí být jednoduché, ale když všechno vyjde může to být úžasné.
Zaujalo mě, že mluvili z vlastní zkušenosti a neříkali jen teorii, kterou sami najdeme v učebnici nebo na internetu.
Nejvíc mě zaujaly praktické rady jako například možnosti získávání zákazníků, nebo také zmínka o sociální síti LinkedIn, kterou jsem neznal.
Zaujaly mě příběhy života a dozvěděla jsem se vlastně to, že podnikat můžu skoro s čímkoliv.
Viděl jsem, jak vypadá podnikání z praktické stránky, kterou ve škole nelze zažít na vlastní kůži.
Celkově nové pohledy na podnikání.
Vaše cesta k podnikání.
Podnikání podle toho není pro mne. V zásadě se jedná o to mít buď dobrou hlavu génia a něco umět a nebo mít skvělý nápad. Není to pro každého. Má to své výhody a nevýhody. Pro mne tohle není. Nebavilo by mne to a ani na to nemám. Ale díky za to, že jsem mohl být přítomen. 😀
Upřímně jsem si myslela, že to bude více zajímavé. Jejich příběhy mě moc neoslovili. Ale určitě si vážím obětovaného času a snahy. Nemůžu říct, že mě to vůbec nebavilo.
Zaujala mne ta úžasná svoboda.
Fungování firmy ECCEDU a projekt Můžeš podnikat. O obou těchto věcech si chci zjistit více.
Získávání.
Pár nových praktických rad vhodných ke každodennímu životu.
Zaujalo mě, že to vyprávěli z praxe.

« První 1 9 10 11 12 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků