Podnikatel

Inspirujeme studenty k podnikavosti

Tomáš Hülle

= v programu od: 16. 4. 2018

= oslovených studentů: 1 334

= absolvovaných seminářů: 21

Čtyři otázky a odpovědi:

V čem je Vaše tajemství úspěchu?

Nejvíce asi v tvrdé práci a štěstí na správná rozhodnutí. Snažím se pravidelně sledovat světové trendy a tvořit vždy produkt, který je unikátní a nejlepší na trhu. V dnešní době si spousta zejména mladých podnikatelů myslí, že úspěch za nimi přijde bez tvrdé práce. Dají se najít zkratky, ale bez minimálně několika let tvrdé práce a vášně pro produkt to stejně nikdy nejde.

Vaše manažerské zásady?

Osobně spoléhám na autenticitu a spolehlivost. Nikdy se nesnažím být někým, kým nejsem a spousta mých obchodních partnerů tak oceňuje, že mi může důvěřovat. Spolehlivost potom není jen o tom, že dodáte na čas, ale zejména v tom, že dodáte slíbené. V podnikání je zásadní předvídatelnost a možnost se tak spolehnout na dané slovo. Když jej v minulosti někdo vůči mně porušil, tak jsem s touto osobou už nikdy znovu spolupracovat nezačal.

Proč se zapojujete do programu MŮŽEŠ PODNIKAT?

Podnikání mi dalo obrovskou svobodu a sebenaplnění. Miluji budování něčeho z ničeho a rád bych tento pocit umožnil prožít co nejvíce lidem. Se současnou politickou reprezentací v České republice je však podnikání stále obtížnější a obtížnější. Bez předání zkušeností a inspirace podle mne prakticky nemožné. Rád bych tak studentům předal to málo, co jsem se s postupem času na globálním kolbišti naučil.

Co byste doporučil(a) mladým lidem, kteří chtějí uspět?

Následovat své srdce a vždy jej doplnit zdravým rozumem. Úspěch Vám nikdy nedodají knihy či mentorové, je třeba do toho jít po hlavě a se zápalem. Současně ale neztratit hlavu 🙂 Úspěšně podnikat je nejzáslužnější činnost ze všech, protože následně umožňujete plnit sny i vašim klientům a zaměstnancům. Toto je třeba si vždy pamatovat, když se vytratí úvodní motivace.

Zpětná vazba ze seminářů řečníka

MOUSŠ Praha 4 s.r.o., Táborská 350/32 140 00 Praha 4

14. 2. 2023 08:00
Forma semináře: prezenční
1. řečník: Šárka Pelikánová
2. řečník: Tomáš Hülle

Určitě příběhy řečníků a jejich zkušenosti. Opravdu jsem měl spadlou bradu, když Tomáš mluvil o svých zkušenostech a ty mě opravdu namotivovaly.
Zkušenosti jiných, kteří se pohybují v podnikání.
Z ničeho se dá udělat něco
Příběhy ze života a poukázání na důležitost sociálních dovedností.
každý měl jiný názor na věc, jiný úhel pohledu, jiný životní příběh, líbilo se mi to, děkuji
Že člověk může podnikat, i když si myslí, že na to nemá, ať už peníze nebo zkušenosti.
Je důležité mít plán a chytit se příležitosti.
Zaujaly mě příběhy prezentujících. Akorát mi přišlo, že prostě nic jiného než podnikání neexistuje.
nic důležitého

« První 1 2 3 4 12 Poslední »

Podcasty MŮŽEŠ PODNIKAT

Poslechněte si podnikatelské příběhy řečníků